Bankowość elektroniczna

Bank Spółdzielczy w Legnicy oferuje dostęp do Banku poprzez Centrum Usług Internetowych (CUI). Jeżli posiadasz w Banku Spółdzielczym w Legnicy lub którymkolwiek Oddziale Banku: w Kunicach, w Krotoszycach, w Legnickim Polu, w Gaworzycach, w Radwanicach lub w Żukowicach rachunek bankowy i ciągle brak Ci czasu by chodzić do Banku skorzystaj z naszej oferty.
Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Banku pod numerem telefonu 76 876 30 30

Bank Spółdzielczy w Legnicy zwraca się z prośbą do wszystkich Klientów korzystających z Centrum Usług Internetowych o wypełnienie druku – hasło do usługi Centrum Usług Internetowych i przekazanie do placówki Banku.
Hasło wymagane jest do telefonicznego anulowania nieprawidłowo wprowadzonego przelewu internetowego i będzie weryfikowane każdorazowo przy operacji anulowania transakcji przez Klienta.
Druk hasła dostępny jest na stronie internetowej Banku www.bslegnica.pl w zakładce „do pobrania”.

Konto przez internet

Konto przez internet to nowoczesna usługa bankowa oferowana klientom indywidualnym Banku Spółdzielczego w Legnicy (wraz z jego Oddziałami i Filiami). Pod pojęciem Klienta należy rozumieć osobą fizyczną, osobą prawną, osobą nie posiadającą osobowości prawnej, która posiada rachunek w BS Legnica. Dostęp do konta bankowego realizowany jest w oparciu o Centrum Usług Internetowych (CUI) co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa transakcji.

Udostępnienie usługi CUI możliwe jest po złożeniu znajdującego się w Banku wniosku oraz po podpisaniu w wybranej placówce Banku umowy świadczenia usług za pośrednictwem systemu bankowości internetowej "Konto przez internet BS". Warunkiem koniecznym podpisania umowy na korzystanie z CUI jest posiadanie rachunku bankowego w BS Legnica.

więcej...

e-Firma

e-Firma to nowoczesna usługa bankowa oferowana klientom korporacyjnym Banku Spółdzielczego w Legnicy (wraz z jego Oddziałami i Filiami). Pod pojęciem Klienta należy rozumieć posiadacza rachunku i osoby przez niego upoważnione (występujące na karcie wzorów podpisów). Dostęp do konta bankowego realizowany jest w oparciu o Centrum Usług Internetowych (CUI) co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa transakcji.

więcej...

Instrukcja użytkownika usługi SMSComp

1. Przeznaczenie aplikacji

Aplikacja umożliwia dostęp do operacji bankowych z telefonu komórkowego przez krótką wiadomość tekstową (SMS).

więcej...

Bezpieczeństwo

Dla zapewnienia jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa przy wymianie informacji z klientem wykorzystuje się protokół szyfrujący Secure Socket Layer (SSL). Protokół SSL zapewnia poufność informacji i gwarantuje, że nikt postronny nie może odczytać lub zmienić danych przesyłanych między klientem a bankiem.

więcej...

Najczęściej zadawane pytania

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmi odpowiedzi na najcześciej pojawiające się pytania od użytkowników CUI. W przypadku pojawienia się nowych pytań dołożymy wszelkich starań, aby opracować satysfakcjonujące Państwa odpowiedzi. Mamy nadzieję, że niniejsze odpowiedzi pozwolą Państwu lepiej zrozumieć funkcjonowanie systemu i jego specyficzne funkcje.

więcej...

Pomoc techniczna

Dla klientów Banku korzystających z usług internetowych oferujemy telefoniczny helpdesk.

ROZWIĄZANIE PROBLEMÓW PRZY PODPISYWANIU PRZELEWÓW DLA KLIENTÓW KORPORACYJNYCH JEST OPISANE W DZIALE - PLIKI DO POBRANIA

Jeśli mają Państwo problem z funkcjonowaniem aplikacji prosimy o kontakt z naszym Informatykiem pod numerem telefonu:

  • 76-876 30 30

Telefony czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00.

więcej...

BS w Legnicy

Centrala w Legnicy

ul. Wjazdowa 2, 59-220 Legnica

Sekretariat

Oddziały

Punkty Kasowe

Tutaj mapa

OFERTY