Aktualności i Komunikaty

Dni Płatności Bezgotówkowych

Aktualności i Komunikaty - Dni Płatności Bezgotówkowych
Nasze finanse stają się coraz bardziej cyfrowe, przelewy robimy przez internet, za zakupy płacimy kartą lub telefonem. W kampanii zachęcamy do aktywnego korzystania z płatności bezgotówkowych. Dla konsumentów i dla przedsiębiorców oznaczają one oszczędność czasu, większe bezpieczeństwo i wygodę.

E-składka ZUS

Aktualności i Komunikaty - E-składka ZUS
Przedsiębiorco, od 1 stycznia 2018 r. wszystkie składki do ZUS będziesz przekazywać na jeden, indywidualny numer rachunku składkowego. Informację o numerze tego rachunku dostaniesz z ZUS listem poleconym w czwartym kwartale 2017 r.

Uwaga na wyłudzenia „na koronawirusa”

Aktualności i Komunikaty - Uwaga na wyłudzenia „na koronawirusa”
Uwaga na wyłudzenia „na koronawirusa” !!! Obecnie obowiązujący stan zagrożenia epidemicznego wykorzystują oszuści. To dla nich okazja do wyłudzenia loginów i haseł do bankowości za pomocą fałszywych stron płatności. Jak działają oszuści? ...

Uwaga na wirusy - Spoofing & Phishing

Aktualności i Komunikaty - Uwaga na wirusy - Spoofing & Phishing

Ostrzeżenie dla Klientów Banku przed próbami wyłudzeń .

Pamiętaj! Nigdy nie podawaj żadnych swoich prywatnych danych osobom postronnym.

Bankowość internetowa EBO RWD

Aktualności i Komunikaty - Bankowość internetowa EBO RWD
Informujemy, że od dnia 12 września 2019 zostanie wyłączona "stara wersja" bankowości elektronicznej EBO. Od tego dnia dostęp do bankowości internetowej będzie odbywał się w EBO RWD zgodnej z dyrektywą bezpieczeństwa PSD2 pod adresem: https://ebank.bslegnica.pl

Praca w Banku

Aktualności i Komunikaty - Praca w Banku
Bank Spółdzielczy w Legnicy zatrudni pracowników na stanowisko obsługi Klienta do Centrali Banku w Legnicy i do oddziału w Krotoszycach.

Komunikat w sprawie zagrożenia epidemiologicznego

Aktualności i Komunikaty - Komunikat w sprawie zagrożenia epidemiologicznego
Szanowni Państwo, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów oraz Pracowników, zwracamy się z prośbą do Państwa o ograniczanie wizyt w Oddziałach naszego Banku do niezbędnego minimum.

Wnioski 300+ 500+

Aktualności i Komunikaty - Wnioski 300+ 500+
Uprzejmie informujemy, że od 1 lutego można składać wniosek o świadczenie z programu Rodzina 500+ na okres 2021/2022.

Złożysz go wygodnie i szybko za pomocą naszej bankowości internetowej.


EKO? Logiczne, że się opłaca!

Aktualności i Komunikaty - EKO? Logiczne, że się opłaca!

Kredyt gotówkowy na cele ekologiczne i nie tylko... Masz stary i dymiący piec? Chcesz zmodernizować wyposażenie i instalacje domowe? A może myślisz o korzystaniu z zielonej energii czy zakupie roweru, a nawet energooszczędnego sprzętu AGD? Przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla Ciebie!


MojeID

Aktualności i Komunikaty - MojeID
MojeID służy do zdalnego potwierdzania tożsamości. Pozwala na bezpieczną weryfikację danych klienta za pomocą bankowości internetowej. MojeID to rozwiązanie, które bardzo ułatwia życie. Za pomocą kilku kliknięć pozwala w bezpieczny sposób na weryfikację tożsamości