Oferta pracy w Banku

Oferta pracy w Banku -

Bank Spółdzielczy w Legnicy zatrudni pracownika na stanowisku związanym z obsługą Klienta.
Miejsce pracy: Legnica

Główne zadania:
•    aktywna sprzedaż produktów bankowych dla Klientów (konta, kredyty
i depozyty)
•    obsługa kasowo-dysponencka
•    budowanie długofalowych relacji z Klientami m.in. poprzez aktywne dopasowywanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb Klienta
•    sporządzanie dokumentacji

Oczekiwania:
•    wykształcenie minimum średnie
•    obsługa pakietu MS Office

Mile widziane:
•    doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych
•    znajomość podstawowych produktów depozytowych, kredytowych

Oferujemy:
•    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w polskim Banku
•    przyjazne środowisko pracy
•    możliwości rozwoju zawodowego

Jeśli jesteś osobą otwartą, komunikatywną, odpowiedzialną, dokładną, samodzielną i konsekwentną w działaniu, a do tego systematyczną i dynamiczną - zapraszamy do aplikowania na w/w stanowisko. Zgłoszenia (CV, list motywacyjny) w pliku zip prosimy przesyłać na adres e-mail: agnieszka.zataj@bslegnica.pl albo sekretariat@bslegnica.pl do końca października, tel. kontaktowy: 76 876-30-20.

Klauzua RODO.pdf